MJ Transport

Przeprowadzki Warszawa Śródmieście, Usługi Transportowe. Krajowy Transport Mebli. 

Taxi bagażowe Warszawa i okolice

Potrzebujesz pomocy w przewiezieniu rzeczy?

Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się do nowego domu, przenosisz biuro, czy po prostu chcesz przetransportować coś dużego lub nietypowego, nasze Taxi Bagażowe jest do Twojej dyspozycji!

Oferujemy szeroki zakres usług transportowych, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasz zespół doświadczonych pracowników dba o to, aby Twoje bagaże były bezpiecznie zapakowane, załadowane i przetransportowane do miejsca docelowego bez żadnych problemów.

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług Taxi Bagażowego na terenie Warszawy i okolic.

Dysponujemy nowoczesnym busem wyposażonym w windę (podnośnik) oraz pasy zabezpieczające, które gwarantują bezpieczny transport Twojego ładunku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przewieźć meble, sprzęt AGD, RTV czy inne przedmioty, możesz na nas liczyć.

Co przewozimy?

 

Przewozimy szeroką gamę przedmiotów, od mebli i sprzętu AGD po nietypowe instrumenty muzyczne. Bez względu na to, co chcesz przetransportować, możesz mieć pewność, że my zrobimy to bezpiecznie i sprawnie.

Oferujemy transport wielu rodzajów ładunków, w tym:

  • Meble
  • AGD i RTV
  • Przeprowadzki
  • Rowery i sprzęt sportowy
  • Artykuły budowlane
  • Sprzęt medyczny
  • Pianina i inne instrumenty muzyczne
  • Różne nietypowe przedmioty

Dlaczego Taxi Bagażowe z MJ Transport?

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu: Nasze busy wyposażone są w specjalne windy (podnośniki) oraz pasy zabezpieczające, aby Twój ładunek był bezpiecznie przewożony, bez względu na jego wielkość czy kształt.

Wygoda

Nie musisz się martwić o pakowanie, dźwiganie i transportowanie swoich rzeczy. Zrobimy to za Ciebie!

Oferujemy pełen zakres usług, od załadunku po rozładunek i wniesienie na miejsce.

Profesjonalizm

Profesjonalna obsługa: Nasz doświadczony personel zadba o Twoje rzeczy, tak jakby były własne. Gwarantujemy rzetelne pakowanie i zabezpieczanie ładunku.

Oszczędność czasu

Nasze usługi są szybkie i wydajne, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i energię. Zapewniamy szybkie i terminowe dostawy. Nie musisz się martwić o opóźnienia – liczy się dla nas każda minuta.

Wszechstronność

Przewozimy różnego rodzaju rzeczy, od małych paczek po duże meble i sprzęt AGD. Niezależnie od tego, czy przewozisz meble, sprzęt elektroniczny czy inne nietypowe przedmioty, jesteśmy gotowi sprostać Twoim potrzebom.

Konkurencyjne ceny

Nasze stawki są atrakcyjne i dostosowane do rodzaju i wielkości ładunku. Z uwagi na przewożenie wielu różnorodnych ładunków, wiemy dokładnie jak wycenić przewóz Twoich rzeczy. Bez niespodzianek ani pustych kosztów, wszystko ustalamy podczas rozmowy.

Dodatkowe korzyści

Dostosowujemy się do Twoich potrzeb i harmonogramu, oferując usługi również w weekendy. Rozumiemy, jak ważny jest czas naszych klientów. Dlatego zawsze dostarczamy ładunek na czas.

Cennik za taxi bagażowe warszawa i okolice

Podstawowe składowe ceny to roboczogodzina, oraz ilość kilometrów. To jest łatwo wyliczyć, jednak całkowity koszt za taxi bagażowe może się różnić w zależności od tego co chcesz przewieźć, oraz w jakich warunkach.

Przykładowo jeśli jest to blok bez windy, a potrzebujesz transportu z wniesieniem ciężkich rzeczy typu AGD, może być potrzebna dodatkowa osoba do pomocy

W przypadku ciężkich przedmiotów typu pianino czy duże meble, może być potrzebna specjalizująca się w noszeniu ciężkich rzeczy osoba – dragaż. 

Nie krępuj się, jeśli masz już konkretne rzeczy na myśli i wiesz co musisz przetransportować, zadzwoń na poniższy numer aby się umówić i omówić Twoje Taxi Bagażowe

Rozmowa telefoniczna

Warunki i termin

Transport

Marcin Jaśkiewicz

Zadzwoń już teraz: 503-641-330

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Np. 503-641-330 (same cyfry)
Co, skąd i w które miejsce przewieźć?
Zadzwoń teraz